Бади у Львові

Амріта біологічно активні добавки

Контакти: yulakartofel@gmail.com 096 788 45 66
ГоловнаАмрітаСтатті

Стаття

Мої контакти
У Львові:

тел.: 096 788 45 66

Авторизуватися

Реклама

«Амріта» сьогодні

Засновники Компанії «Амріта»

Компанія «Амріта» була заснована в 2001 році Винник Андрієм Миколайовичем, Винник Тетяною Дмитрівною, Винник Миколою Андрійовичем і Кожаровим Сергієм Олеговичем з метою забезпечити людей продукцією, інформацією і можливостями, що дозволяють їм бути природно здоровими, красивими та успішними. Розглядаючи людину як єдину цілісну систему у взаємозв'язку з навколишнім світом, Компанія «Амріта» розробила унікальний комплекс продукції та послуг для клієнтів.

Залишаючись вірною своїй місії і спираючись на ключові цінності, такі як довіра, відповідальність, позитив і творення, за 11 років своєї роботи Компанія заслужила довіру більше 1 000 000 споживачів.

Компанія «Амріта» надає можливості для додаткового доходу, а також побудови власного бізнесу, пропонуючи в якості інструменту маркетинг-план Amrita rEvolution Turbo ®, який забезпечує природний шлях до досягнення успіху і фінансового благополуччя.

Цікаві факти про Компанію

• У 2012 році група українських вчених номінована на державну премію України в галузі науки і техніки за фундаментальне дослідження стресспротекторних і адаптогенних властивостей продукту «Анкарцин» в клінічній гастроентерологічної практиці.

• За високу якість і конкурентоспроможність продукції amrita ® та серії «Шанталь» ® в 2005 році Компанія «Амріта» нагороджена дипломом і відзнакою лауреата Національного конкурсу «Вища проба».

• За вагомий внесок у розвиток економіки України в 2009 році Група Компаній «Амріта» відзначена свідченням «Лідер Економікі України» та орденом Business Star of Ukraine.

• За зразкове ведення бізнесу, високий професіоналізм та партнерську надійність в 2010 році Компанія «Амріта» рішенням Експертної ради Асамблеї ділових кіл удостоєна почесної нагороди «Золотий Ягуар».

• За бездоганну якість продукції «Янтра» в 2010 році Компанія «Амріта» була удостоєна національної премії гран-прі «Вища проба».

• За динаміку розвитку, інноваційний підхід і прихильність до європейських стандартів якості в 2011 році Група Компаній «Амріта» була удостоєна високої нагороди ЕВА «Краще підприємство Європи».

• З 2012 року Компанія стає членом Європейської Бізнес Асоціації та Центру розвитку Корпоративно-соціальної відповідальності, підтверджуючи тим самим свою позицію соціально-відповідальної Компанії і прихильність веденню чесного і відповідального бізнесу.

• В асортименті Компанії «Амріта» більше 300 натуральних продуктів в 4 продуктових напрямках Health, Beauty, Home, Nutrition.

Стаття

Бад - джерело вітамів
Біологічно активні добавки - це, насамперед, джерело вітамінів і мінералів, які потрібні нашому організму щодня. Такі вітаміни є у складі бадів. Такі бади є допоміжним засобом при лікуванні різних захворювань.