Бади у Львові

Амріта біологічно активні добавки

Контакти: yulakartofel@gmail.com 096 788 45 66
ГоловнаАмрітаСтатті

Стаття

Мої контакти
У Львові:

тел.: 096 788 45 66

Авторизуватися

Реклама

Каталог

Аргентум плюс
Аргентум плюс
Прийом синтетичних антибіотиків часто призводить до дисбактеріозу кишечника, алергії, кандидозу. З кожним днем науці стають відомі все нові і нові руйнівні властивості антибіотиків, з якими можна «познайомитися», відкривши будь-яку інструкцію із застосування лікарського антибактеріального препарату. Ще один не менш важливий момент: антибіотики безсилі проти вірусних і деяких інших інфекційних недуг, а так як більшість застуд і ГРЗ має вірусну природу, то абсолютно безглуздо намагатися боротися з ними за допомогою синтетичних антибіотиків.
Антивір
Антивір
«Антивір» має виражену антибактеріальну, протизапальну, жарознижувальну дію, відновлює захисні сили організму. «Антивір» містить унікальну композицію з рідкісних рослин Усурійської тайги, зібраних в екологічно чистих районах Приморського краю. Продукт діє комплексно на організм людини.

Стаття

Бад - джерело вітамів
Біологічно активні добавки - це, насамперед, джерело вітамінів і мінералів, які потрібні нашому організму щодня. Такі вітаміни є у складі бадів. Такі бади є допоміжним засобом при лікуванні різних захворювань.