Бади у Львові

Амріта біологічно активні добавки

Контакти: yulakartofel@gmail.com 096 788 45 66
ГоловнаАмрітаСтатті

Стаття

Мої контакти
У Львові:

тел.: 096 788 45 66

Авторизуватися

Реклама

Унікальні продукти комплексної дії

Мікотон
Мікотон
Потрійний захист Вашого організму: потужний і безпечний біосорбент, імунокоректор і антиоксидант Розроблений українськими вченими Інституту клітинної біології та генетичної інженерії Національної академії наук України. «Мікотон» пройшов широкі медико-біологічні та клінічні випробування в Україні і за кордоном, має дозвіл Державної санітарно-гігієнічної експертизи Міністерства охорони здоров'я України.
Анкарцин
Анкарцин
Комплексне оздоровлення Вашого організму на клітинному рівні. «Анкарцин» має антиоксидантні, імуномодулюючі та адаптогенні властивості. Продукт розроблений Інститутом фізіології ім. П. Богача Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка за підтримки Українського антарктичного центру. Продукт пройшов медико-біологічні та клінічні випробування, дозволений до застосування Міністерством охорони здоров'я України. Є нетоксичним, нешкідливим (згідно ГОСТ 12.1.007-76).
Міпро-Віт
Міпро-Віт
«Міпро-Віт» отримано з сухої біомаси вищого лікарського гриба Fusarium sambucinum Fuckel var. ossicolum, який вирощується в умовах суворої мікробіологічної стерильності. Продукт розроблено співробітниками лабораторії клінічної імунології Московської медичної академії ім. І.М. Сєчєнова спільно з фахівцями Інституту імунології Мінздраву РФ.
Екстракт «Молодильний»
Екстракт «Молодильний»
Клінічні випробування «Екстракту «Молодильного» проводилися в Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренко. Продукт застосовувався особами, які страждають депресією і тривожністю. Також вивчався вплив екстракту на потенцію у чоловіків. Вчені Національного медичного університету виявили, що «Екстракт «Молодильний» знижує рівень холестерину в крові, сприяє зниженню ваги.
51.80грн.
Детальне

Стаття

Бад - джерело вітамів
Біологічно активні добавки - це, насамперед, джерело вітамінів і мінералів, які потрібні нашому організму щодня. Такі вітаміни є у складі бадів. Такі бади є допоміжним засобом при лікуванні різних захворювань.