Бади у Львові

Амріта біологічно активні добавки

Контакти: yulakartofel@gmail.com 096 788 45 66
ГоловнаАмрітаСтатті

Стаття

Мої контакти
У Львові:

тел.: 096 788 45 66

Авторизуватися

Реклама

Протизастудні засоби

Дихальна система дуже важлива для нас, оскільки бере участь у багатьох процесах, наприклад, в  газообміні (поглинання з вдихуваного повітря кисню і виділення в зовнішнє середовище утвореного в організмі вуглекислого газу). Крім того, дихальна система бере участь у таких важливих функціях як терморегуляція, голосоутворення, нюх, зволоження вдихуваного повітря. Дихальна система також забезпечує механічний та імунний захист від факторів зовнішнього середовища.

Тому в цьому продуктовому розділі представлені препарати, здатні підтримати і захистити цю тендітну систему від негативних впливів зовнішнього середовища.

Каталог

Гриполіктин
Гриполіктин
Натуральний рослинний продукт для профілактики та комплексного лікування застуди.
68.60грн.
Детальне
Арнізин крем-гель зігріваючий
Арнізин крем-гель зігріваючий
Для зовнішнього застосування в комплексній терапії та профілактиці застудних захворювань, грипу, при ангінах, фарингітах, ларингітах, синуситах, бронхітах, пневмонії, кашлі будь-якого походження.
32.20грн.
Детальне
Ісландський мох
Ісландський мох
Натуральний рослинний продукт для профілактики та комплексного лікування захворювань горла і верхніх дихальних шляхів, які супроводжуються сухим кашлем
51.80грн.
Детальне
Янтра Повітряна
Янтра Повітряна
Натуральний рослинний продукт для профілактики та комплексного лікування гострих і хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів
61.60грн.
Детальне
Фітокс
Фітокс
• Рекомендується при комплексному лікуванні захворювань дихальних шляхів. • Розріджує мокротиння, полегшує відхаркування, зменшує надмірні виділення зі слизових оболонок дихальних шляхів. • Допомагає при нападах спазматичного задушливого кашлю. • Усуває діарею, викликану різними видами патогенної флори.
44.80грн.
Детальне
Гарлік
Гарлік
• Знижує рівень «поганого» холестерину, сприяє профілактиці атеросклерозу, захищає судини, береже від інфаркту та інсульту. • Сприяє нормалізації вмісту цукру в крові. • Має антитромбічну дію. • Має антибактеріальну, протизапальну, антиоксидантну, регенеруючу дії, тому може використовуватися як ефективний засіб для зміцнення імунітету. • Має ранозагоювальну дію, служить надійним помічником при комплексному лікуванні виразок, ран і травм.
40.60грн.
Детальне
Аnti-t.b.c.
Аnti-t.b.c.
Натуральний рослинний продукт для профілактики та комплексного лікування кашлю
49.00грн.
Детальне

Стаття

Бад - джерело вітамів
Біологічно активні добавки - це, насамперед, джерело вітамінів і мінералів, які потрібні нашому організму щодня. Такі вітаміни є у складі бадів. Такі бади є допоміжним засобом при лікуванні різних захворювань.