Бади у Львові

Амріта біологічно активні добавки

Контакти: yulakartofel@gmail.com 096 788 45 66
ГоловнаАмрітаСтатті

Стаття

Мої контакти
У Львові:

тел.: 096 788 45 66

Авторизуватися

Реклама

Новини

Основа правильного харчування Основа правильного харчування
Щоб визначити, як правильно харчуватися, для початку варто проаналізувати власні звички. Якщо дізнатися, які продукти і скільки разів на день людина вживає в їжу, буде простіше визначити спосіб коректування раціону.
Дієтологія і правильне харчування Дієтологія і правильне харчування
Про необхідність харчуватися правильно люди починають замислюватися з різних причин. Це може бути бажання добре виглядати або ж поліпшити стан здоров'я. Проблемами впливу продуктів на стан організму, які входять в наш раціон, займається дієтологія.
Голодування для схуднення Голодування для схуднення
Голодування для схуднення допоможе оздоровити і очистити організм. Цей спосіб схуднення зажадає витримки і самоконтролю, тому що організм звик одержувати певну кількість їжі в певний час. Прихильники голодування вважають цей спосіб схуднення і оздоровлення, є доступним і природним.
Раціональне харчування Раціональне харчування
Харчування, яке враховує вік, стать, активність людей і кліматичні умови, в яких вони живуть, є раціональним харчуванням. Такий режим харчування допомагає зберегти здоров'я і опірність організму до впливу різних факторів навколишнього середовища. Харчування, яке вважається раціональним, грунтується на трьох принципах.
Вплив режиму харчування на травну систему Вплив режиму харчування на травну систему
Сучасні експерти в області дієтології вважають, що правильний режим харчування має на увазі три або чотири прийоми їжі протягом дня. При цьому самим рясним прийомом їжі повинен бути сніданок, а самим легким - вечеря. Пояснюється такий підхід досить просто.
Вплив голодування: користь чи шкода . Вплив голодування: користь чи шкода .
Коротке голодування зазвичай розраховане на один - три дні. Воно допомагає впоратися з респіраторними захворюваннями, з наслідками хірургічних операцій і шлунково-кишковими інфекціями. При використанні для схуднення голодування шкоду для організму є безсумнівним.
Чи можуть овочі завдати шкоди? Чи можуть овочі завдати шкоди?
Фрукти, овочі та ягоди - це основні джерела вітамінів, які пропонує нам сама природа. У цих продуктах містяться вуглеводи, мінеральні елементи, полісахариди і органічні речовини. Як і будь-який інший продукт, рослинна їжа може приносити користь або шкоду.
Способи зниження ваги Способи зниження ваги
Існує безліч методів, які повинні допомогти скинути вагу. Однак слід пам'ятати, що схуднення вимагає комплексного підходу. Щоб результати були помітні, а зусилля не витрачені даремно, краще всього почати зі складання детального плану.
Схуднути без дієт - реально Схуднути без дієт - реально
Кожна людина має резерви для того, щоб вирішити питання, як схуднути без дієт, гіпнотизерів, таблеток або ж спеціальних чаїв. Тому найголовніше залежить від вас: ви зобов'язані навчитися самостійно, керувати власною вагою.

Стаття

Бад - джерело вітамів
Біологічно активні добавки - це, насамперед, джерело вітамінів і мінералів, які потрібні нашому організму щодня. Такі вітаміни є у складі бадів. Такі бади є допоміжним засобом при лікуванні різних захворювань.