Бади у Львові

Амріта біологічно активні добавки

Контакти: yulakartofel@gmail.com 096 788 45 66
ГоловнаАмрітаСтатті

Стаття

Мої контакти
У Львові:

тел.: 096 788 45 66

Авторизуватися

Реклама

Новини

Як отримати ідеально плоский живіт Як отримати ідеально плоский живіт
Через фізіологічні особливості жінкам набагато складніше прибрати зайвий жир на животі, але це можливо. Підходити до цієї проблеми варто комплексно: потрібно зменшити жировий прошарок і зміцнити м'язи. Вчені також змогли з'ясувати, які продукти можуть допомогти прибрати жир на животі.
Правда про фрукти Правда про фрукти
Правильне харчування має на увазі різноманітність раціону. Якщо їжа буде різноманітною з неї організм буде отримувати достатньо корисних речовин для правильного функціонування всіх органів. У кожному продукті в різних пропорціях містяться корисні речовини.
Як підібрати найефективнішу дієту Як підібрати найефективнішу дієту
Дієт, які сприяють ефективному схудненню, розроблено дуже велика кількість. Існують дієти стрімкі, що дають можливість позбутися від декількох кілограмів всього за пару днів, тривалі, розраховані на більш тривале застосування, є й такі, які можна використовувати протягом усього життя.

Стаття

Бад - джерело вітамів
Біологічно активні добавки - це, насамперед, джерело вітамінів і мінералів, які потрібні нашому організму щодня. Такі вітаміни є у складі бадів. Такі бади є допоміжним засобом при лікуванні різних захворювань.