Бади у Львові

Амріта біологічно активні добавки

Контакти: yulakartofel@gmail.com 096 788 45 66
ГоловнаАмрітаСтатті

Стаття

Мої контакти
У Львові:

тел.: 096 788 45 66

Авторизуватися

Реклама

Правда про фрукти

Правда про фрукти Правильне харчування має на увазі різноманітність раціону. Якщо їжа буде різноманітною з неї організм буде отримувати достатньо корисних речовин для правильного функціонування всіх органів. У кожному продукті в різних пропорціях містяться корисні речовини. Відрізнятися буде енергетична цінність продуктів. Рослинна їжа містить близько 85-95% води і невелика кількість калорій. Ці продукти забезпечують організм вітамінами і мінералами, без яких нормальне функціонування організму неможливо.

Велика частина рослинної їжі не потребує термічної обробки, через яку втрачається величезна кількість корисних речовин. Багато хто сприймає фрукти як десерт. Якщо вживати їх у їжу окремо, то не буде з'являтися таке ж відчуття ситості і тяжкості, як після супів і м'ясних страв. Важкість у шлунку не є ознакою ситості. Ситість настає, коли у шлунку взагалі немає ніяких відчуттів після вживання їжі. Набагато корисніше з'їсти яблука, банани та інші фрукти натщесерце. Тоді вони принесуть більше користі. Вплив такого раціону можна відчути через кілька місяців. Найчастіше організм сам дає зрозуміти, яку рослинну їжу варто вживати, а яку ні. Відомо, що фрукти містять не тільки вуглеводи. У деяких з них містяться білки і жири. Вони допоможуть зміцнити імунітет, а також поповнити нестачу вітамінів і вивести з організму надлишок холестерину.

Рослинна їжа забезпечує нас фосфором, кальцієм, марганцем, залізом, магнієм і іншими корисними елементами. Також ця їжа містить клітковину, яка допомагає виводити з організму токсини і знижувати рівень холестерину. Через відмінностей у змісті і пропорціях різний речовин, бажано урізноманітнити свій раціон різними видами рослинної їжі.

Стаття

Бад - джерело вітамів
Біологічно активні добавки - це, насамперед, джерело вітамінів і мінералів, які потрібні нашому організму щодня. Такі вітаміни є у складі бадів. Такі бади є допоміжним засобом при лікуванні різних захворювань.